cepkpss
Forum Kuralları UyedegilForum İçeriklerinden Haber Almak, Faydalanmak ve Forum Güvenliği İçin Lütfen Üye Olunuz..

Üyelik Tamamen Ücretsizdir..

CopyRight C©️EHSET 2009

cepkpss
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

sponsorlu bağlantılar
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

sponsorlu bağlantılar.

En son konular
» Bütün Programlar Burada..
Forum Kuralları EmptyPerş. Mart 22, 2012 2:01 pm tarafından dagger

» Yargı Kpss Denemesi (Takvim Gazetesinin verdiği)
Forum Kuralları EmptyÇarş. Eyl. 07, 2011 2:23 pm tarafından dreko

» 2011 İhtiyaç Türkiye Geneli Denemeleri - Alıntıdır
Forum Kuralları EmptyPaz Mart 13, 2011 8:49 pm tarafından mert_0455

» ztv kpss eğitim bilimleri videoları
Forum Kuralları EmptyC.tesi Mart 05, 2011 4:18 pm tarafından erbaali

» bu kaynaklarla öğretmen oldum
Forum Kuralları EmptyCuma Mart 04, 2011 7:22 pm tarafından footprint_s

Forum Kuralları EmptyCuma Mart 04, 2011 7:22 pm tarafından footprint_s

Forum Kuralları EmptyCuma Mart 04, 2011 7:21 pm tarafından footprint_s

Forum Kuralları EmptyCuma Mart 04, 2011 7:20 pm tarafından footprint_s

» muhteşem özet kaynaklar
Forum Kuralları EmptyCuma Mart 04, 2011 7:16 pm tarafından footprint_s

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 59 kişi Çarş. Ağus. 18, 2010 11:56 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 3181 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: öğretmenadayı

Kullanıcılarımız toplam 159 mesaj attılar bunda 77 konu
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Forum Kuralları

Forum Kuralları Empty Forum Kuralları

Mesaj  Admin Cuma Ağus. 06, 2010 4:11 pm

A-) Üyelik başvuru hakkında;

1 . Üyelik tamamen ücretsizdir. Forum yönetimi, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda veya forum alanında görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda (ip adresi), kişinin tüm mesajlarını silme ve forumdan uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

2 .Yapılan üyelik başvuruları kişiye özeldir. Başka kişilere herhangi bir sebepten dolayı devredilemez. Kullanıcıların seçecekleri isimler (nick) küfür ya da argo kelimeler içermemelidir.

3 .Forum'a 90 gün (3 Ay) süre ile giriş yapmayanların üyeliklerinin silinme durumları tarafımızdan gerekli görüldüğünde yapılır.

4 . Adminler Gerektiği Zamanlarda Site Yararı İçin Neden Belirtmeksizin Kullanıcı Kilitleyebilir.

5 . Kullanıcı bilgileriniz arasına yazacağınız e-posta adresiniz aynı zamanda "e-mail listemize" eklenir. Bu mail adreslerine cepkpss.com dilediği maili göndermekte özgürdür. E-mail alımını istediğiniz zaman profilinizdeki ayarlardan kapatabilirsiniz.

B-) Site ve Forum Kullanımı hakkında;

1 . Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz mesajlar göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

2 . Yazacağınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Üyeler tarafından yazılacak yasal olmayan bilgiler ve/veya paylaşımlardan cepkpss.com, site yöneticileri ve editörleri hiç bir sorumluluk üstlenmez.

3 . Forum kurallarına uymayan mesajlar ayırım gözetilmeksizin silinir. Forumu kullanırken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışınız, aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinecektir.

4 . Forum kurallarına uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri iptal edilir. IP numaraları yasaklanır. Gerekli yasal işlemler başlatılır.

5 . Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Bu konuları yönetici ve editörler kilitleme, silme veya ilgili kategoriye yönlendirme yetkisine sahiptir.

6 . Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz.

7 . Üyelerin seçtikleri imzalar 2 satırdan uzun olamaz. İmza, politik bir içeriğe sahip olmamalıdır. İmzalara resimler eklenemez. İmzalarda site tanıtımı kesinlikle yasaktır. İmzalarda büyük punto veya kayan yazı kullanılamaz ve imzalarda ad soyad yazılamaz.

8 . Forumun hiçbir bölümünde sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız, başka sitelerin reklamı olan içerikler yollamanız ve bunlar dışındaki tüm ticarî kaygı güden mesajlar yasaktır.

9 . İnfonuza ve imzanıza yok beni ara ben gerçek aşk istiyorum ve bunun gibi saçma şeyler yazmayınız.

10 . Bir tane konu açıp ya da başkası bir konu açtığında onun altına sınırları zorlayacak şekilde durmadan copy paste veya flood (durmadan konu açmak ya da mesaj göndermek) yapmayınız.

11 . Sitedeki üyelikleri tehlikeye sokacak mesajlar göndermeyiniz.

12 . Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.

13 . Foruma bu son mesajım, bir daha bu foruma girmeyeceğim gibi mesajlar göndermeyiniz. Herkesin kendi iradesi vardır ve buraya girmek ya da girmemek kendi tercihinizdir.

14 . Site içerisinde kavga şeklinde tartışmak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.

15 . Güncel bölümüne günlük haberleri kopyala yapıştır yapmak yasaktır.

16 . Forumda uzun süre cevap almamış konular otomatikman silinir.

17 . Foruma editlenmemiş ">" gibi ibareler olan kötü görünümlü mesajlar göndermek yasaktır.

18 . Site içerisinde herhangi bir şekilde kişisel bilgilerin (adres, telefon, mail, msn v.b.) verilmesi yasaktır.

19 . Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekilde olmalıdır. Yardım istiyorum, ?, Help, imdat gibi başlıklar yerine Program arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz.

20 . 1000 ,nci mesajım, 1852 inci mesajım, günaydın, iyi geceler, renkli rüyalar, heyy kimse yok mu? Halay çekmek istiyorum, canım sıkılıyor, nerdesiniz ve benzeri konular açmak kesinlikle yasaktır. Açılan konular silinir, açanlar ise bunu alışkanlık haline getirirse üyeliği kilitlenir..

21 . Bir konu açıp ardından her yanıtlayana teşekkür ederim, sağol v.b. yazılar yazmak yasaktır.

22 . Konum neden silindi gibi sorular sorulması yasaktır.

23. Site içerisinde Mp3 istemek veya bilen varsa linkini versin gibi şeyler yasaktır.

24. Forumlarda şöyle bir konu vardı bulamıyorum bana onu bulun tarzı konuların açılması yasaktır. Diğer üyelerin herkesten başka özellikleri yoktur. Siz nasıl arama özelliğini kullanıyor iseniz onlarda bu özelliği kullanmaktadır.

25. Avatar ekleyin, avatar eklemişsiniz sağ olun gibi topicler açmak yasaktır.

26 . Forum kurallarının güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerinde saklıdır. Kurallar her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir yoktu diye itiraz edilemez. Bu yüzden her fırsatta okunması gerekmektedir. Yeni kuralları kabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme hakları vardır.

27.Forumda siyasi ve dini içerikli yazı,siyasi ve dini propaganda,genel ahlaka aykırı yazılar yazılamaz.

28. Sitemizdeki Mp3 ve programlar tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır. Beğendiğiniz şarkıcının albümünü veya programın lisanslı sürümünü mutlaka satın alınız. Tüm materyalleri download ettikten sonraki 24 saat içerisinde silmelisiniz. Aksi takdirde cepkpss.blogcu.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

29. Forumlarda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını mutlaka kullanmalıdırlar. Aksi halde site yönetimi sorumluluk kabul etmez.

30. Forum yönetimi, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda veya forum alanında görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda (ip adresi), kişinin tüm mesajlarını silme ve forumdan uzaklaştırma yetkisine sahiptir.

31. Foruma mesaj gönderdiğinizde gönderim tarihi, saati, IP numaranız gibi bilgiler kaydedilir. Ancak bu bilgiler mahkeme kararı olmadıkça hiç kimseye verilmeyecektir.

32. Mesajın içeriği mesajı gönderenin sorumluğundadır, cepkpss.blogcu.com'u bağlamaz.

33. Forumlarda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını mutlaka kullanmalıdırlar. Aksi halde site yönetimi sorumluluk kabul etmez.

34. Kişiye özel yazı yazmayın. Fikirlerinizi ortaya yazın, bir başka üye ile diyalog ve tartışmaya girmeyin, gerekirse özel mesaj ile halledin. Mesajlarınızda başka bir üyenin ismi, veya "sen" kelimesini geçerse, silinebilir. İllâ bir üyeye hitap etmek gerekirse bile, asla seviyesiz, sert, eleştirici, küçük düşürücü, alay edici, tahrik edici, tartışma tarzı bir yazı yazmayın.

35. Seviyesiz kelimeler, deyimler, üslûp veya hakaret içeren mesajları yazmakla boşuna vakit kaybetmeyelim. Tek bir seviyesiz kelime bile varsa, bütün mesaj silinecektir.

36. Burası bir arkadaş bulma sitesi değil. Siteye üye olup, hemen birilerine tanışma mesajı gönderenler anında siteden atılır. Kimseyi özelden rahatsız etmemeye özen gösterin.

37. Sitemizi, site yönetimini, site kurallarını, site amacını eleştiren, kötüleyen, şikâyetçi olan yazılara izin verilmez. Bu tür yazıları yazanlar tamamen sitemizden uzaklaştırılır. Beğenmiyorsanız bu siteye girmeyin.

38. Gazetelerden aldığınız köşe yazılarını kopyala/yapıştır yapmak yasaktır. Sitemiz kendi düşünce ve yorumlarımızı yazmak içindir; fikri, zikri ve adresi zaten belli olan gazetecilerin her yazısını bir de burada yayınlamaya gerek yok.

38. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.

40. Sitede yazdığınız mesajların tüm sorumluluğu size aittir! Mesajlarınızı silmek zorunda değiliz, o yüzden yazarken iyi düşünüp de yazın.

41. Özel mesaj yoluyla yardım istemek, mesajlarda msn/icq v.b. veya mail adresi vererek yardım istemek yasaktır. Özel mesaj yoluyla rahatsız ediliyorsanız, lütfen site yönetimine bildirin. Sitemizde yüksek kalitede verim alabilmek için özel mesajlar yüz günde bir silinmektedir.

C. Yönetimin yetkileri hakkında;

1. Forum yöneticileri kurallara uymayan, gönderildikleri konu ile bağlantısı olmayan mesajları değiştirme ya da silme hakkına sahiptirler. Bu durumdan mesaj sahibini bilgilendirme mecburiyeti yoktur. Konu ve mesajlar eğer ki kurallara ters düşerse, yöneticiler konuyu silme hakkına sahiptirler. Kurallar dışı mesaj ve konuları yayınlayan kişiler uyarılır veya uyarılmadan uzaklaştırılır.

2. Kurallara uymayan ya da gönderdikleri mesajlar ile forum düzenine zarar verdikleri düşünülen üyeler yöneticiler tarafından uyarılıp, davranışın tekrarında sistemden belirli bir süre ya da tamamen uzaklaştırılırlar.

3. Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerine saklıdır ve "Kullanma Ödüncü Sözleşmesi" gereği her an güncellenebilir. Kurallarda değişiklik olması durumunda kullanıcılar bilgilendirilir. Yeni kuralları kabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme hakları vardır.

D-) Sizlerden ricamız;

1. Forum konu başlıkları "Acil Yardım" veya "Acil bakarmısınız" gibi açılmamalıdır.

2. Foruma gereksiz konuların açılması uygun değildir. Eğlence mizah bölümümüzün var olması o bölümü doldurmak anlamına gelmez. Önemli konulara yoğunlaşırsak amacımıza ulaşmış oluruz.

3. Foruma konu açmadan önce arama yapınız, eğer ki aynı konuyu bulamazsanız konuyu açabilirsiniz. Fakat açmış olduğunuz konunun bir benzeri daha önceden açılmış ise, sonradan açılan konu silinir.

E-) Reklamlar hakkında;

Ana sayfa ve forumda yayınlanan reklamların doğruluğu ve güvenilirliği reklam yayıncılarına aittir. cepkpss.blogcu.com bu konuda herhangi garanti vermez, yayınlanan reklamlardan doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

F-) Gizlilik İlkesi hakkında;

Kişisel Özel Bilgileriniz: Foruma üye olmak için girmiş olduğunuz kişisel bilgiler (adınız soyadınız, mesleğiniz) sadece forum yönetimi tarafından ulaşılabilir. Bu bilgiler sadece sitemizle ilgili kullanıcı profillerini belirleme amaçlı kullanılacak, sizin isteğiniz ve bilginiz dışında hiçbir şekilde başka kişi ya da kuruluşlara verilmeyecektir.
Bu bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

G-) Üyelik İptali:

Forum üyeliğinizi dilediğiniz an iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiğinizde tarafımızda bulunan size ait kişisel bilgiler silinecektir. Forum yönetimi tarafından üyelikleri iptal edilen kişilerin kayıtları saklanır, bu kişilerin bu bilgileri sildirmesi mümkün değildir.

Bu sözleşme kpss10.com ile forum üyeleri arasında üyelik başvurusu sırasında yapılmıştır. Foruma üye olanlar, yukarıdaki yazılanları okuduklarını, onayladıklarını ve kabul ettiklerini garanti ederler.

Admin
Admin

https://cepkpss.yetkin-forum.com